Suport B2B

Adresă:
Calea Mănăștur nr. 62, et.2,
Cluj-Napoca

Suport birouri partenere

Edina Kis - Manager departament suport back-office birouri partenere

edina.kis@destine-holidays.ro

0723 135 118

Corina Martac – Consultant departament suport birouri partenere

corina.martac@destine-holidays.ro

0733 670 760

DESTINE HOLIDAYS - Sediul PLATINIA SHOPPING CENTER, Cluj-Napoca

Calea Mănăștur no. 2-6, Cluj-Napoca 400372

platinia@destine-holidays.ro

0364 808 993, Telefon urgenta: 0730 549 576

Suport brokeri si promoteri - neafiliati unui birou partener

Cristina Moldovan – consultant turism

cristina.moldovan@destine-holidays.ro

0730 549 576

Isabela Gaina – Director agentie Ploiesti

isabela.gaina@destine-holidays.ro

0721 370 244

Elena Orhei – Director agentie Brasov

elena.orhei@destine-holidays.ro

0790 642 786

Timea Varga – Director agentie Targu-Mures

timea.varga@destine-holidays.ro

0726 729 071

Suport departament productie

Izabella SZABO - Product Specialist

izabella.szabo@gts.com.ro

0727 317 334

Levente Prodan - Product Manager

levente.prodan@gts.com.ro

0740 767 804

Departament Marketing

Alex Lorint – Manager Marketing

alex.lorint@destine-holidays.ro

0723 245 059

Departament financiar

Laura Nicolae – reponsabil departament financiar

laura.nicolae@destine-holidays.ro

0721 370 403

Contact situatii exceptionale

Raluca Schiopu – Director Executiv

raluca.schiopu@destine-holidays.ro

Cosmin Cismas – Manager dezvoltare

cosmin.cismas@destine-holidays.ro

Florin Crisan – General manager

florin.crisan@destine-holidays.ro