Suport B2B

Adresă:
Calea Mănăștur nr. 62, et.2,
Cluj-Napoca

Suport birouri partenere

Edina Kis - Manager departament suport back-office birouri partenere

edina.kis@destine-holidays.ro

0723 135 118

Raluca Schiopu – Director Executiv

raluca.schiopu@destine-holidays.ro

0738 016 047

DESTINE HOLIDAYS - Sediul PLATINIA SHOPPING CENTER, Cluj-Napoca

Calea Mănăștur no. 2-6, Cluj-Napoca 400372

platinia@destine-holidays.ro

0364 808 993, Telefon urgenta: 0730 549 576

Suport brokeri si promoteri - neafiliati unui birou partener

Cristina Moldovan – consultant turism

cristina.moldovan@destine-holidays.ro

0730 549 576

Isabela Gaina – Director agentie Ploiesti

isabela.gaina@destine-holidays.ro

0721 370 244

Elena Orhei – Director agentie Brasov

elena.orhei@destine-holidays.ro

0790 642 786

Timea Varga – Director agentie Targu-Mures

timea.varga@destine-holidays.ro

0726 729 071

Suport departament productie

Bogdan Motica – Manager departament productie, responsabil destinatie Turcia si Egipt

bogdan.motica@destine-holidays.ro

0727 317 334

Levi Janos Prodan - Responsabil destinatie Grecia

levente.prodan@destine-holidays.ro

0740 767 804

Departament Marketing

Simona Anca Piagu – Manager Marketing

simona.piagu@destine-holidays.ro

0738 016 046

Vivienne Pataki – responsabil marketing Targu-Mures

vivienne.pataki@destine-holidays.ro

0729 728 929

Cristina Radu – reponsabil marketing Ploiesti

cristina.radu@destine-holidays.ro

0790 051 669

Carolina Ganea – responsabil marketing Brasov

carolina.ganea@destine-holidays.ro

0727 390 667

Departament financiar

Laura Nicolae – reponsabil departament financiar

laura.nicolae@destine-holidays.ro

Contact situatii exceptionale

Raluca Schiopu – Director Executiv

raluca.schiopu@destine-holidays.ro

0738 016 047

Cosmin Cismas – Manager dezvoltare

cosmin.cismas@destine-holidays.ro

0724 328 407

Florin Crisan – General manager

florin.crisan@destine-holidays.ro

0753 099 272