Contactati-ne


DESTINE HOLIDAYS - Sediul Republicii, Ploiești

Bulevardul Republicii, nr.16, Bl.33 A2, parter, Ploiești

E-mail: Ploiesti.republicii@destine-holidays.ro

Telefon urgenta: 0730 549 530


Isabela GAINA
- Director Agenție
E-mail: isabela.gaina@destine-holidays.ro
Telefon: 0721 370 244

Cristina Radu
- Consultant Turism
E-mail: cristina.radu@destine-holidays.ro
Telefon: 0790 051 669


DESTINE HOLIDAYS SRL - Agenția Victoriei Ploiești

Str.Torcatori , nr.2B, Ploiesti

E-mail: ploiesti.torcatori@destine-holidays.ro


POPESCU CAMELIA ELENA
- Manager activitate
Pentru formular solicita oferta click pe adresa de e-mail

E-mail: ploiesti.torcatori@destine-holidays.ro
Telefon: 0729 222 517

Alice Rauta
- Consultant Turism
E-mail: alice.rauta@destine-holidays.ro
Telefon: 0724 530 832


DESTINE HOLIDAYS - Sediul PLATINIA SHOPPING CENTER, Cluj-Napoca

Calea Mănăștur no. 2-6, Cluj-Napoca 400372

E-mail: platinia@destine-holidays.ro

Telefon fix: 0364808993

Telefon urgenta: 0730 549 576

Edina KIS - Director Agenție
E-mail: edina.kis@destine-holidays.ro
Telefon: 0723 135 118

Raluca SCHIOPU
- Director Executiv
E-mail: raluca.schiopu@destine-holidays.ro
Telefon: 0738 016 047

Simona PIAGU
- Consultant Turism
E-mail: simona.piagu@destine-holidays.ro
Telefon: 0738 016 046

Maria MANOLE
- Consultant Turism
E-mail: maria.manole@destine-holidays.ro
Telefon: 0722 610 820

Cristina MOLDOVAN - Consultant turism
E-mail: cristina.moldovan@destine-holidays.ro
Telefon: 0730 549 576

Anca TOADER - Consultant turism
E-mail: anca.toader@destine-holidays.ro
Telefon: 0790 642 789


DESTINE HOLIDAYS - Punct de lucru Marasti,Cluj

str Dambovitei nr 20 bl D2 ,parter, ap 2 Cluj-Napoca

MIHAELA MURESAN - Director Agenție
E-mail: cluj.marasti@destine-holidays.ro
Telefon: 0740 207 315


DESTINE HOLIDAYS - Punct de lucru Floresti,Cluj

str. Eroilor, nr. 56, Floresti, jud. Cluj.

Cristi Tripon - MANAGER ACTIVITATE
E-mail: cluj.floresti@destine-holidays.ro
Telefon: 0773 752 583


Punct de lucru Manastur, Cluj-Napoca

Str Iuliu Micsa ,nr 6D,Cluj-Napoca

Adrian SICOE - Manager Activitate
E-mail: cluj.manastur@destine-holidays.ro
Telefon: 0744 490 025

Mihaela SICOE - Director Agentie
E-mail: cluj.manastur@destine-holidays.ro
Telefon: 0745 333 681


DESTINE HOLIDAYS - Punct de lucru Apahida,Cluj

Sat Apahida, Comuna Apahida, str. Traian, nr.7, judetul Cluj

LAURA BOJAN - Director Agenție
E-mail: cluj.apahida@destine-holidays.ro
Telefon: 0740 031 433


DESTINE HOLIDAYS-Sediul Brasov

Strada Camil Petrescu nr 3B, Cartier Coresi Avantgarden BRASOV (langa Mega Image)

E-mail: brasov@destine-holidays.ro

Elena Orhei - Director Agenție
E-mail: elena.orhei@destine-holidays.ro
Telefon: 0790 642 786

Carolina Ganea - Consultant turism
E-mail: carolina.ganea@destine-holidays.ro
Telefon: 0727 390 667


DESTINE HOLIDAYS - Sediul Tg MURES

Str Postei nr. 1 corp B ( lângă Casa Casatoriilor )

E-mail:mures@destine-holidays.ro

Timea Varga - Director Agenție
E-mail: timea.varga@destine-holidays.ro
Telefon: 0726 729 071

Vivienne Pataki - Consultant turism
E-mail: vivienne.pataki@destine-holidays.ro
Telefon: 0729 728 929


DESTINE HOLIDAYS - Punct de lucru Mărășești, Cluj-Napoca

Str. Mărășești, nr.25, Cluj-Napoca

E-mail: cluj.marasesti@destine-holidays.ro


Dana Maria OPREA
- Manager activitate
Pentru formular solicita oferta click pe adresa de e-mail

Mihai OPREA
- Consultant turism
E-mail: cluj.marasesti@destine-holidays.ro
Telefon: 0741 210 475

Viorel MOCANU
- Promoter turism
E-mail: viorel.mocanu@destine-holidays.ro
Telefon: 0746 605 395


DESTINE HOLIDAYS SRL - Punct lucru Cluj-Napoca, Dunării

Str. Jiului, nr.4, bl. V5, sc.II, ap.17, Cluj-Napoca

E-mail:cluj.dunarii@destine-holidays.ro


Mihai URSUT
- Manager activitate
Pentru formular solicita oferta click pe adresa de e-mail

Alina URSUT
- Director Agenție
E-mail: alina.ursut@destine-holidays.ro
Telefon: 0771 442 656

Suciu RAMONA
- Consultant turism
E-mail: ramona.suciu@destine-holidays.ro
Telefon: 0751 646 689

Duhanes DIANA
- Promoter turism
E-mail: diana.duhanes@destine-holidays.ro
Telefon: 0745 884 136

Ion Anca MARIANA
- Promoter turism
Telefon: 0744 284 446

Roman ANCUTA
- Promoter turism
Telefon: 0752 673 906


DESTINE HOLIDAYS SRL - Punct de lucru Comanesti

Str. Pietii, bl G2, ap12 , sc B, Comanesti, jud Bacau


Madalina GOSPEI
- Manager activitate
Pentru formular solicita oferta click pe adresa de e-mail

Mocanu ALEXANDRA
- Consultant Turism
E-mail: comanesti.pietii@destine-holidays.ro
Telefon: 0755 820 401


DESTINE HOLIDAYS SRL - Punct de lucru Gheorgheni

Str KOSSUTH LAJOS, nr 9,Gheorgheni, jud Harghita


Vajda IMRE
- Manager activitate
Pentru formular solicita oferta click pe adresa de e-mail

E-mail: gheorgheni@destine-holidays.ro
Telefon: 0740 006 365


DESTINE HOLIDAYS SRL - Punct de lucru Otelu Rosu

Str. Republicii, nr.24A, Otelu Rosu, jud Caras-Severin


Ana Kovacs
- Manager activitate
Pentru formular solicita oferta click pe adresa de e-mail

IORGONI-CIOROGARIU I MIRABELA-COSMINA
- Consultant Turism
E-mail: mirabela.iorgoni@destine-holidays.ro
Telefon: 0739 869 187


Trimiteti un mesaj

Va rugam sa introduceti un nume valid (cel putin 3 caractere)
Va rugam sa introduceti o adresa de email valida