Contactati-ne


DESTINE HOLIDAYS - Sediul Republicii, Ploiești

Bulevardul Republicii, nr.16, Bl.33 A2, parter, Ploiești

E-mail: Ploiesti.republicii@destine-holidays.ro

Telefon urgenta: 0730 549 530


Isabela GAINA
- Director Agenție
E-mail: isabela.gaina@destine-holidays.ro
Telefon: 0721 370 244

Cristina Radu
- Consultant Turism
E-mail: cristina.radu@destine-holidays.ro
Telefon: 0790 051 669


DESTINE HOLIDAYS SRL - Agenția Victoriei Ploiești

Str.Torcatori , nr.2B, Ploiesti

E-mail: ploiesti.torcatori@destine-holidays.ro


POPESCU CAMELIA ELENA
- Manager activitate
Pentru formular solicita oferta click pe adresa de e-mail

E-mail: ploiesti.torcatori@destine-holidays.ro
Telefon: 0729 222 517

Alice Rauta
- Consultant Turism
E-mail: alice.rauta@destine-holidays.ro
Telefon: 0724 530 832


DESTINE HOLIDAYS - Sediul PLATINIA SHOPPING CENTER, Cluj-Napoca

Calea Mănăștur no. 2-6, Cluj-Napoca 400372

E-mail: platinia@destine-holidays.ro

Telefon fix: 0364808993

Telefon urgenta: 0730 549 576


Maria MANOLE
- Director agentie
E-mail: maria.manole@destine-holidays.ro
Telefon: 0722 610 820

Cristina MOLDOVAN - Consultant turism
E-mail: cristina.moldovan@destine-holidays.ro
Telefon: 0730 549 576

Roxana HAPLIUC - Consultant turism
E-mail: roxana.hapliuc@destine-holidays.ro
Telefon: 0723 244 586

Petronela Dusa
- Consultant Turism
E-mail: petronela.dusa@destine-holidays.ro
Telefon: 0727 390 667

Angela Osorhean
- Consultant Turism
E-mail: angela.osorhean@destine-holidays.ro
Telefon: 0726 386 087


DESTINE HOLIDAYS - Punct de lucru Marasti,Cluj

str Dambovitei nr 20 bl D2 ,parter, ap 2 Cluj-Napoca

MIHAELA MURESAN - Director Agenție
E-mail: cluj.marasti@destine-holidays.ro
Telefon: 0740 207 315


DESTINE HOLIDAYS - Punct de lucru Floresti,Cluj

str. Eroilor, nr. 56, Floresti, jud. Cluj.

Cristi Tripon - MANAGER ACTIVITATE
E-mail: cluj.floresti@destine-holidays.ro
Telefon: 0773 752 583


Punct de lucru Manastur, Cluj-Napoca

Str Iuliu Micsa ,nr 6D,Cluj-Napoca

Adrian SICOE - Manager Activitate
E-mail: cluj.manastur@destine-holidays.ro
Telefon: 0744 490 025

Mihaela SICOE - Director Agentie
E-mail: cluj.manastur@destine-holidays.ro
Telefon: 0745 333 681


DESTINE HOLIDAYS - Punct de lucru Apahida,Cluj

Sat Apahida, Comuna Apahida, str. Traian, nr.7, judetul Cluj

LAURA BOJAN - Director Agenție
E-mail: cluj.apahida@destine-holidays.ro
Telefon: 0740 031 433


DESTINE HOLIDAYS-Sediul Brasov

Bulevardul 15 Noiembrie, Nr.1 (lângă Teatrul Dramatic Sică Alexandrescu)

E-mail: brasov@destine-holidays.ro

Telefon: 0368 466 102

Elena Orhei - Director Agenție
E-mail: elena.orhei@destine-holidays.ro
Telefon: 0790 642 786

Daniela Grădinariu - Consultant turism
E-mail: daniela.gradinariu@destine-holidays.ro
Telefon:0723 578 883


DESTINE HOLIDAYS - Sediul Tg MURES

Str Postei nr. 1 corp B ( lângă Casa Casatoriilor )

E-mail:mures@destine-holidays.ro

Timea Varga - Director Agenție
E-mail: timea.varga@destine-holidays.ro
Telefon: 0726 729 071

Vivienne Pataki - Consultant turism
E-mail: vivienne.pataki@destine-holidays.ro
Telefon: 0729 728 929

Levente Prodan - Consultant turism
E-mail: levente.prodan@destine-holidays.ro
Telefon: 0740 767 804


DESTINE HOLIDAYS - Punct de lucru Mărășești, Cluj-Napoca

Str. Mărășești, nr.25, Cluj-Napoca

E-mail: cluj.marasesti@destine-holidays.ro


Dana Maria OPREA
- Manager activitate
Pentru formular solicita oferta click pe adresa de e-mail

Mihai OPREA
- Consultant turism
E-mail: cluj.marasesti@destine-holidays.ro
Telefon: 0741 210 475

Viorel MOCANU
- Consultant turism
E-mail: viorel.mocanu@destine-holidays.ro
Telefon: 0746 605 395

Luana Cuibus
- Consultant turism
E-mail: luana.hisum@destine-holidays.ro
Telefon: 0745 179 798

Patricia Lupas
- Consultant turism
E-mail: patricia.lupas@destine-holidays.ro
Telefon: 0740 403 455

DESTINE HOLIDAYS SRL - Punct lucru Cluj-Napoca, Dunării

Str. Jiului, nr.4, bl. V5, sc.II, ap.17, Cluj-Napoca

E-mail:cluj.dunarii@destine-holidays.ro


Mihai URSUT
- Manager activitate
Pentru formular solicita oferta click pe adresa de e-mail

Alina URSUT
- Director Agenție
E-mail: alina.ursut@destine-holidays.ro
Telefon: 0771 442 656

Suciu RAMONA
- Consultant turism
E-mail: ramona.suciu@destine-holidays.ro
Telefon: 0751 646 689

Duhanes DIANA
- Consultant turism
E-mail: diana.duhanes@destine-holidays.ro
Telefon: 0745 884 136

Codruta VASILIU
- Consultant turism
E-mail: codruta.vasiliu@destine-holidays.ro
Telefon: 0747.153.300

DESTINE HOLIDAYS SRL - Punct de lucru Comanesti

Str. Pietii, bl G2, ap12 , sc B, Comanesti, jud Bacau


Madalina GOSPEI
- Manager activitate
Pentru formular solicita oferta click pe adresa de e-mail

Mocanu ALEXANDRA
- Consultant Turism
E-mail: comanesti@destine-holidays.ro
Telefon: 0755 820 401

Madalina NISTOR
- Consultant Turism
E-mail: madalina.nistor@destine-holidays.ro
Telefon: 0728 150 458


DESTINE HOLIDAYS SRL - Punct de lucru Gheorgheni

Str KOSSUTH LAJOS, nr 9,Gheorgheni, jud Harghita


Vajda IMRE
- Manager activitate
Pentru formular solicita oferta click pe adresa de e-mail

E-mail: vajda.imre@destine-holidays.ro
Telefon: 0740 006 365

Gabriella Bors
- Consultant Turism
E-mail: gabriela.bors@destine-holidays.ro
Telefon: 0740 951 481

Raluca Dimen
- Consultant Turism
E-mail: raluca.dimen@destine-holidays.ro
Telefon: 0735 992 153

DESTINE HOLIDAYS SRL - Punct de lucru Otelu Rosu

Str. Republicii, nr.24A, Otelu Rosu, jud Caras-Severin


Ana Kovacs
- Manager activitate
Pentru formular solicita oferta click pe adresa de e-mail

Laura Kovacs
- Consultant Turism
E-mail: laura.kovacs@destine-holidays.ro
Telefon: 0764 547 087

Trimiteti un mesaj